SPOJENÁ ŠKOLA INTERNÁTNA, Michalovce, Školská

Škola pre žiakov s mentálnym postihnutím. Práca pri príprave jedál, služby a domáce práce, šitie odevov v odevnej konfekcii, maliarske a natieračske práce, záhradníctvo, cukrárenská výroba, opatrovateľská starostlivosť v zdravotníckych zariadeniach a zariadeniach sociálnej starostlivosti.

poslať správu
SPOJENÁ ŠKOLA INTERNÁTNA, Michalovce, Školská

Adresa SPOJENÁ ŠKOLA INTERNÁTNA, Michalovce, Školská

Školská 1767/12
07101 Michalovce

Škola pre žiakov s mentálnym postihnutím. Práca pri príprave jedál, služby a domáce práce, šitie odevov v odevnej konfekcii, maliarske a natieračské práce, cukrárenská výroba, opatrovateľská starostlivosť v zdravotníckych zariadeniach a zariadeniach sociálnej starostlivosti.

Kontakt SPOJENÁ ŠKOLA INTERNÁTNA, Michalovce, Školská

Telefón: +421 566 883 602
Internát
+421 566 426 688